ASPAR - strona główna
   e-mail: aspar@aspar.pl
Panel zarządzania Zaloguj do poczty
 

 

Segment IT Aspar s.c.
W zakresie szeroko rozumianego IT świadczymy kompleksową obsługę informatycznę w
  różnych zakresach:
  - doradztwa technicznego,
  - dostaw sprzętu komputerowego i oprogramowania,
  - wdrożeń systemów informatycznych,
  - projektów i wykonawstwa sieci LAN i WAN,
  - integracji systemów teleinformatycznych,
  - szkoleń informatycznych,
  - konfiguracji systemów operacyjnych Microsoft i Novell,
  - konfiguracji switch'y, router'ów w sieciach LAN i WAN.

Wybrane realizacje:

 • Projekt i wykonanie sieci strukturalnej LAN, dostawy sprzętu komputerowego i oprogramowania, stały   serwis systemów informatycznych dla firmy Gresan Sp.j. w Ustroniu.
 • Projekt i wykonanie sieci strukturalnej LAN wraz z dostawą i konfiguracją serwera Novell, dostawy sprzętu komputerowego i oprogramowania, stały serwis systemów informatycznych dla firmy Agga Sp. z o.o. w Bielsku-Białej.
 • Projekt i wykonanie sieci strukturalnej wraz z serwerownią i centralą telefoniczną w  siedzibie Przedsiębiorstwa Obrotu Towarowego Jacek Gruszka w Bielsku-Białej.
 • Projekt i wykonanie sieci strukturalnej LAN wraz z serwerownią i centralą telefoniczną, integracja systemów SSWiN, CCTV i LAN, dostawy sprzętu  komputerowego i oprogramowania, stały serwis systemów informatycznych w klinice stomatologicznej Pod Platanem w Czechowicach-Dziedzicach.
 • Projekt i wykonanie modernizacji i rozbudowy sieci LAN wraz z serwerownią oraz sieci telefonicznej, dostawy sprzętu komputerowego i oprogramowania, stały serwis systemów informatycznych w Papuga Park Hotel w Bielsku-Białej.
 • Projekty i wykonanie autorskich systemów bezprzewodowego dostępu do internetu  HotSpot w obiektach Papuga Park Hotel i Hotel Beskid w Bielsku-Białej.
 • Dostawa i uruchomienie komputerów przemysłowych wraz z monitorami dla nkt Cables Sp. z o.o. w Czechowicach-Dziedzicach.
 • Dostawy sprzętu komputerowego i oprogramowania, stały serwis systemów informatycznych dla Czasza-System Sp.j. W Bielsku-Białej.
 • Dostawy sprzętu sieciowego i organizacja szkoleń Cisco dla firmy TI Poland Sp. z o.o. w Bielsku-Białej.
 • Dostawa i konfiguracja serwera, dostawy sprzętu komputerowego i oprogramowania, serwis systemów informatycznych w firmie Electric Power Sp. z o.o. w Bielsku-Białej.
 • Serwis systemów informatycznych dla firmy Eprus-B Sp. z o.o. w Bielsku-Białej.
 • W zakresie dostaw sprzętu komputerowego i oprogramowania naszymi klientami zostali między innymi:
  Techmex S.A. - Bielsko-Białą, Eko-Term Sp. z o.o. - Tychy, Kelvin Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, Kotłomontaż S.A. Świętochłowice, Frybud 2 s.c. - Bielsko-Biała, Agencja Czasza Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, ASK Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, Camar Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, WKM Sp. z o.o. - Bielsko-Biała, Elektrometal S.A. - Cieszyn, ZGH Bolesław S.A. - Bukowno.

 

 

www.aspar.pl © Copyright 2007 by Aspar
Strona korzysta z plików cookie w celach czysto statystycznych.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
ZAMKNIJ